Červen 2019 1392

Aukční dům Zezula - Všechny související články

22. 12. 2014

Art+Antiques Znovu Rössler

Zezula 8. 11. 2014

Výsledky Listopadová aukce brněnského aukčního domu Zezula byla zaměřena výhradně na fotografie, grafiku a staré tisky. Nového majitele našly necelé dvě třetiny ze 18... celý článek

10. 12. 2014

Ze Španělska zpět do Čech

S Antonínem Zezulou o dražbě Mistra Litoměřického oltáře

Rozhovory Nestává se každý den, že by tuzemští sběratelé měli možnost v aukci bojovat o významné dílo českého středověkého umění. Na podrobnosti sobotní dražby pozd... celý článek

07. 12. 2014

Vraždění neviňátek za 3,7 milionu

O malbu Mistra Litoměřického oltáře projevila zájem NG

Výsledky Dílo mimořádného umělecko-historického významu, pozdně středověká desková malba Mistra Litoměřického oltáře ze Strahovského cyklu se na sobotní aukci domu Ze... celý článek

01. 12. 2014

Mistr Litoměřického oltáře na trhu

Zezula 6. 12. 2014

Na trhu Na prosincové aukci domu Zezula se objeví Vraždění neviňátek Mistra Litoměřického oltáře, pozdně středověká desková malba mimořádného významu. Práce byla pův... celý článek

02. 11. 2014

Česká fotografie v Brně

Zezula 8. 11. 2014

Na trhu Na listopad připravil brněnský dům Zezula specializovanou aukci s fotografiemi, doplněnou o staré knihy a grafiky. V aukčním katalogu se objevila lákadla nej... celý článek

20. 09. 2014

Dílo měsíce: Naděje pro všechny

Zjevení anděla pastýřům v poušti / olej, plátno / 121 x 144 cm / cena: 65 000 Kč (bez 18% provize)

Výsledky V jedné z posledních aukcí prvního pololetí byl sveden souboj o autorsky neurčenou malbu s biblickým motivem zvěstování pastýřům. Jedná se o pozoruhodné dílo... celý článek

01. 08. 2014

Soška z filmu Kristián? Za 18 tisíc

O Huberta Kovaříka je zájem spíše v zahraničí

Na trhu Ve známé scéně z filmu Kristián si v luxusně zařízeném bytě Adiny Mandlové zahrála i keramická figurka sochaře Huberta Kovaříka. Podobná se na červnové aukci... celý článek

18. 07. 2014

Art+Antiques Od baroka po Warhola

Zezula 21. 6. 2014

Výsledky Druhá letošní aukce společnosti Zezula, která se konala v sobotu 21. června, vynesla 1,5 milionu korun. Kupce našla necelá polovina ze šesti set nabízených u... celý článek

Předchozí stránka  3  4  5  6  7 ... 11  Další stránka
Jít na stránku: