Prosinec 2018 1136

Arthouse Hejtmánek - Všechny související články

26. 05. 2018

Kolik stojí raný Kalvoda?

Arthouse Hejtmánek 31. 5. 2018

Na trhu Do aukce míří velkoformátové, symbolistně secesní plátno jednoho ze žáků Mařákovy školy. S ambiciozní startovací cenou těsně pod milionem korun se pokusí ... celý článek

25. 05. 2018

Art+Antiques Jak se prodává Devětsil?

Raný Muzika v nabídce Arthouse Hejtmánek

Na trhu Klasická moderna dlouhodobě patří k hlavním tahounům českého trhu s uměním, přičemž cenové vrcholy představují práce z let před první světovou válkou a su... celý článek

23. 04. 2018

Týden umění pro sběratele

Výběr z akcí věnovaných problematice trhu s uměním

Komentáře Ve dnech 23. až v 29. dubna se v Praze koná první ročník festivalu Týden umění. Více než tři desítky galerií zvou na stovku vernisáží, setkání s umělci, k... celý článek

05. 01. 2018

Spranger, van Goyen, Hartmann a další

Nejdražší díla starého umění na loňských aukcích

Top 10 V minulém roce se na domácím trhu objevila řada kvalitních děl starého umění, povětšinou zahraniční provenience. Předkládáme deset nejdražších z nich, k j... celý článek

29. 12. 2017

Nejdražší starožitnosti letošního roku

Top 10 2017

Top 10 Ke koupi deseti nejdražších starožitností již téměř uplynulého roku by případný zájemce potřeboval téměř 7 milionů korun. Nejdražším artefaktem z této des... celý článek

14. 12. 2017

Nejdražší obrazy (dalšího) rekordního roku

Top 10 roku 2017

Top 10 Ke koupi deseti nejdražších obrazů roku 2017 by případný zájemce potřeboval více než čtvrt miliardy, konkrétně 256 milionů korun. To je o 16 milionů víc n... celý článek

01. 12. 2017

Ajvazovskij nezklamal, Pradier, Sopko a Jetelová překvapili

Arthouse Hejtmánek 30. 11. 2017

Výsledky Čtvrteční večerní dražba Arthouse Hejtmánek nabídla 149 artefaktů, které se prodaly za celkových více než 51 milionů korun. V zájemci přeplněné galerii u ... celý článek

29. 11. 2017

Raný novověk v bronzu, oleji i inkoustu

Na trhu Součástí nadcházející aukce Arthouse Hejtmánek bude stopadesát uměleckých děl a starožitnosti od středověku po současnost. V kategorii starého umění vynik... celý článek

Předchozí stránka  1  2  3  4  5 ... 9  Další stránka
Jít na stránku: