Červen 2019 1392

Arthouse Hejtmánek - Všechny související články

26. 11. 2017

Zopakuje Ajvazovskij předchozí úspěchy ruského malířství?

Arthouse Hejtmánek 30. 11. 2017

Na trhu Největším a současně jedním z nejdražších obrazů podzimních aukcí bude více než dvoumetrové plátno Ivana Konstantinoviče Ajvazovského Bouře na moři. Obraz... celý článek

03. 11. 2017

Debut formou retrospektivy

S Tomášem Hejtmánkem o díle Milana Beránka

Rozhovory Již jen do neděle je možné v Arthouse Hejtmánek navštívit výstavu Milana Beránka. Jednaosmdesátiletý umělec své rozsáhlé sochařské dílo vytvořil stranou o... celý článek

22. 09. 2017

První ochutnávka (díl třetí)

Výběr z nadcházejících aukcí, podzim 2017

Na trhu Loni na přelomu listopadu a prosince sběratelé a investoři na šesti aukcích utratili více než 420 milionů korun. Na co se můžeme těšit letos? celý článek

07. 08. 2017

Nejen milionová kniha

Nejzajímavější starožitnosti prvního pololetí

Výsledky Nejdražší starožitností prvního pololetí byl atlas měst z přelomu 16. a 17. století, který se v červnu prodal za více než 1,6 milionu korun. Za statisícov... celý článek

31. 07. 2017

Art+Antiques Kokoschkova Praha a další tucet autorských rekordů

Arthouse Hejtmánek 1. 6. 2017

Výsledky S celkovou tržbou bezmála 94 milionů korun skončila ve čtvrtek 1. června zahradní aukce společnosti Arthouse Hejtmánek.  celý článek

02. 06. 2017

Kokoschkova Praha za více než 52 milionů

Arthouse Hejtmánek 1. 6. 2017

Výsledky Na aukci Arthouse Hejtmánek ve čtvrtek vpodvečer padl mezinárodní rekord za krajinomalbu Oskara Kokoschky. Když licitátor po několikaminutové dražbě nabíz... celý článek

27. 05. 2017

Art+Antiques Pražan Kokoschka

Arthouse Hejtmánek 1. 6. 2017

Na trhu Jakkoliv bývá Praha opěvovaná jako kosmopolitní město oplývající nespočtem půvabů, existuje pouze několik světových malířů, v jejichž tvorbě byla systemat... celý článek

25. 05. 2017

Vynikající kolekce soch

Arthouse Hejtmánek 1. 6. 2017

Na trhu Součástí nabídky tradiční červnové zahradní dražby aukčního domu Arthouse Hejtmánek bude tentokrát početný soubor velmi kvalitních sochařských prací různý... celý článek

Předchozí stránka  2  3  4  5  6 ... 9  Další stránka
Jít na stránku: