Prosinec 2018 1136

Prague Auctions - Všechny související články

18. 06. 2018

New York, Tvary, Organismy i bronzové plastiky

Prague Auctions 24. 6. 2018

Na trhu Na nadcházející neděli připravila aukční síň Prague Auctions večerní specializovanou dražbu děl Oty Janečka. V kolekci více než pěti desítek položek jsou ... celý článek

13. 10. 2017

Nejlepší letošní Kolíbal

Sýpka 15. 10. 2017

Na trhu I když je Stanislav Kolíbal jednou z nejvýznamnějších postav českého poválečného umění, jeho aukční výsledky to zatím příliš nepotvrzují. Jeho tři roky st... celý článek

31. 07. 2017

Art+Antiques Od Afriky po Rónu

Prague Auctions 11. 6. 2017

Výsledky Společnost Prague Auctions nabídla na trojici aukcí v neděli 11. června bezmála osm set položek. Nového majitele našlo 38 procent z nich, dohromady za 6,1... celý článek

17. 04. 2017

Art+Antiques Grygar skoro za milion

Prague Auctions 19. 3. 2017

Výsledky Nejdražším dílem v aukci společnosti Prague Auctions, která se konala v neděli 19. března v Nové síni, se stala jedna z Prostorových partitur Milana Gryga... celý článek

17. 03. 2017

Art+Antiques Vladimír Boudník jako malíř

Prague Auctions 19. 3., 1. Art Consulting 26. 3. 2017

Na trhu Rok 1957 byl pro Vladimíra Boudníka v mnoha směrech přelomový. Začal jej výstavou ve svém libeňském ateliéru, oslavil třiatřicáté narozeniny, oženil se, u... celý článek

15. 03. 2017

Ročenka 2017: Jan Merta

Malíř a jeho Galerie

Komentáře Jan Merta patří k nejvýraznějším osobnostem malířské generace, která na výtvarnou scénu vstoupila v 80. letech minulého století. V letech 2005 a 2009 se s... celý článek

16. 01. 2017

Sochy v roce 2016

Nejzajímavější prodeje uplynulého roku

Výsledky  V minulém roce se nad hranicí milionu korun vydražily celkem čtyři sochy. Tři z nich patřily do poválečného období. Jejich autory byli Karel Malich (ten se ... celý článek

15. 12. 2016

Art+Antiques Maxima pro Mertu a Chatrného

Prague Auctions 27. 11. 2016

Výsledky V novém aukčním rekordu se na aukci Prague Auctions, která se konala v neděli 27. listopadu, prodalo rozměrné plátno Jana Merty Vyvržené insignie. Obraz z le... celý článek

1  2  3  4  5 ... 9  Další stránka
Jít na stránku: