Prosinec 2018 1136

Prague Auctions - Všechny související články

23. 03. 2016

Rekordní výsledek pro Františka Foltýna

Prague Auctions 20. 3. 2016

Výsledky V neděli 20. 3. bylo v rámci aukce Prague Auctions vydraženo plátno Františka Foltýna Ženy u vody v novém autorském maximu. Nový majitel za ně po dramatic... celý článek

26. 10. 2015

Art+Antiques Slon v epoxidu

Prague Auctions 27. 9. 2015

Výsledky Série aukcí poválečného umění a fotografie vynesla poslední zářijovou neděli 4,2 milionu korun. Prodaly se dvě pětiny z 662 dražených položek, přičemž čty... celý článek

24. 07. 2015

Art+Antiques Poválečné a fotografie

Prague Auctions 7. 6. 2015

Výsledky Týden po mimořádné aukci obrazů Františka Vobeckého, v neděli 7. června, uspořádala společnost Prague Auctions dvě další na sebe navazující aukce. celý článek

24. 07. 2015

Art+Antiques Vobeckého triumf

Prague Auctions 31. 5. 2015

Výsledky Specializovaná aukce obrazů z pozůstalosti Františka Vobeckého, kterou v neděli 31. května uspořádala společnost Prague Auctions, byla první novodobou auk... celý článek

20. 06. 2015

Dílo měsíce: František Vobecký - Akt s růží

1934 / olej na plátně / 98 x 73 cm / cena: 2 000 000 Kč (bez 25% provize)

Výsledky O dodnes poměrně málo známém malíři Františku Vobeckém bylo na českém aukčním trhu poprvé výrazně slyšet v loňském roce, kdy se setkal s úspěchem rozprode... celý článek

04. 06. 2015

Kubín, Štyrský a Picabia

Úspěšný závěr května na českých aukcích: vkus kupců se mění

Komentáře Aukční dění na českém trhu v průběhu posledních dvou květnových týdnů přineslo velmi slibné výsledky. Suverénně jde prozatím o letošní tržně nejúspěšnější... celý článek

14. 04. 2015

Art+Antiques Velké formáty

Prague Auctions 8. 3. 2015

Výsledky Společnost v neděli 8. března uspořádala dvě aukce, jednu zaměřenou obecně na poválečné a současné umění, druhou pak na díla velkých formátů. Dohromady vy... celý článek

02. 12. 2014

Beuys a další

Prague Auctions 7. 12. 2014

Na trhu Nedělní aukce Prague Auctions je rozdělena na tři části, začíná 260 položkami výtvarných děl, pokračuje více než 250 fotografiemi a v její třetí části se bud... celý článek

Předchozí stránka  1  2  3  4  5 ... 9  Další stránka
Jít na stránku: