Červen 2019 1392

Dorotheum Praha - Všechny související články

03. 10. 2017

Česká fotografie doma i v zahraničí

Zezula 7. 10. 2017 (a nejen)

Na trhu Sobotní aukce společnosti Zezula bude tentokrát zaměřena na fotografii a poválečné umění. Z fotografií nabídne mimo jiné práce Josefa Sudka, Jaroslava Rös... celý článek

24. 09. 2017

Drahý Muzika a nové maximum pro Jiřího Balcara

Dorotheum 23. 9. 2017

Výsledky Na sobotní aukci Dorothea měla největší úspěch díla Františka Muziky, Ladislava Sutnara, Zdeňka Buriana nebo Jiřího Balcara. Posledně jmenovaný díky oleji... celý článek

21. 09. 2017

Malba i grafiky Jiřího Balcara

Dorotheum 23. 9. 2017

Na trhu Dorotheum bude v sobotu mezi bezmála 400 položkami dražit také jednu zásadní malbu a několik grafik Jiřího Balcara. Právě Balcarovy malby jsou na domácím ... celý článek

13. 09. 2017

První ochutnávka (díl první)

Výběr z nadcházejících aukcí, podzim 2017

Na trhu Podzimní část aukční sezóny zpravidla vykazuje vyšší obrat než první půle roku. Zda to bude platit i po letošním rekordním prvním pololetí, kdy sběratelé ... celý článek

07. 08. 2017

Nejen milionová kniha

Nejzajímavější starožitnosti prvního pololetí

Výsledky Nejdražší starožitností prvního pololetí byl atlas měst z přelomu 16. a 17. století, který se v červnu prodal za více než 1,6 milionu korun. Za statisícov... celý článek

31. 07. 2017

Art+Antiques Rekordní Merta a grafika za čtvrt milionu

Dorotheum 27. 5. 2017

Výsledky Největším úspěchem květnové aukce Dorothea byl nový autorský rekord za obraz Jana Merty. Jeho dvoumetrové plátno Bez názvu (ubrousky) z konce 80. let vylé... celý článek

19. 07. 2017

Art+Antiques S Márií Gálovou o 25 letech českého Dorothea

Dorotheum: Čtvrt století na českém trhu

Rozhovory Společnost Dorotheum si v letošním roce připomíná 310. výročí svého založení a současně také 25 let fungování na českém trhu. O historii i současnosti fir... celý článek

19. 07. 2017

Dorotheum: 310 let a čtvrtstoletí na českém trhu

Deset výjimečných položek z aukcí Dorothea

Historie Jednou z historek, které se tradují o císaři Josefu II., je, že se kdysi, převlečen za žebráka, pokusil zastavit v Dorotheu svůj klobouk. Společnost, kter... celý článek

Předchozí stránka  3  4  5  6  7 ... 28  Další stránka
Jít na stránku: