Prosinec 2018 1136

Galerie Kodl - Všechny související články

24. 05. 2019

Čapek na papíře i na plátně

Galerie Kodl 26. 5. 2019, Arthouse Hejtmánek 6. 6. 2019

Na trhu Jedním z největších překvapení začátku roku byl rekordní prodej drobné grafiky Josefa Čapka na aukci Dorothea za 360 tisíc korun. Galerie Kodl na své nedě... celý článek

20. 05. 2019

Fillologie

Deset let prodejů Emila Filly

Komentáře Součástí nedělní aukce Galerie Kodl bude mimo jiné hned šest obrazů Emila Filly s vyvolávacími cenami od 1,2 milionu do 3,8 milionu korun. Za milionové čá... celý článek

15. 05. 2019

Art+Antiques Štyrského Picasso

Galerie Kodl 26. 5. 2019

Na trhu Jindřich Štyrský patří mezi nejdražší české autory, dlouho se přitom v aukci neobjevil žádný z jeho vrcholných surrealistických obrazů. Blíže k surrealism... celý článek

06. 05. 2019

V Schikanederově ateliéru

Galerie Kodl 26. 5. 2019

Na trhu Hned dva nově objevené obrazy Jakuba Schikanedera bude koncem měsíce dražit Galerie Kodl. Rané plátno V kostele bylo známo jen z krátké zmínky v časopise ... celý článek

03. 04. 2019

Znovuobjevený Kupka hlavní hvězdou květnové aukce Galerie Kodl

Galerie Kodl 26. 5. 2019

Na trhu Abstraktní obraz Františka Kupky Plochy příčné II, který byl naposledy vystaven v roce 1968, bude v květnu dražit Galerie Kodl. Vyvolávací cena je stanove... celý článek

15. 01. 2019

Filla, Kupka, Štyrský...

Top 10 kreseb a akvarelů roku 2018

Top 10 Nejdražší kresby a kombinované techniky na papíře skončily v uplynulém roce s bilancí 19,5 milionu korun. V top 10 figurují především práce z období klasi... celý článek

08. 01. 2019

Kupecký, Škréta i středověk

Nejdražší staří mistři na domácím trhu v roce 2018

Top 10 Bezmála 13,5 milionu korun by potřeboval případný zájemce ke koupi deseti nejdražších obrazů starých mistrů loňského roku. Ten byl v dané kategorii ve zna... celý článek

03. 12. 2018

Muzika, Lhoták, Kolíbal a řada dalších rekordmanů

Galerie Kodl 2. 12. 2018

Výsledky Hned tři obrazy se nedělní aukci Galerie Kodl prodaly za desetimilionové částky a nových aukčních rekordů dosáhli Antonín Hudeček, František Muzika, Kamil... celý článek

1  2  3  4  5 ... 18  Další stránka
Jít na stránku: