Prosinec 2018 1136

Galerie Kodl - Všechny související články

15. 01. 2019

Filla, Kupka, Štyrský...

Top 10 kreseb a akvarelů roku 2018

Top 10 Nejdražší kresby a kombinované techniky na papíře skončily v uplynulém roce s bilancí 19,5 milionu korun. V top 10 figurují především práce z období klasi... celý článek

08. 01. 2019

Kupecký, Škréta i středověk

Nejdražší staří mistři na domácím trhu v roce 2018

Top 10 Bezmála 13,5 milionu korun by potřeboval případný zájemce ke koupi deseti nejdražších obrazů starých mistrů loňského roku. Ten byl v dané kategorii ve zna... celý článek

03. 12. 2018

Muzika, Lhoták, Kolíbal a řada dalších rekordmanů

Galerie Kodl 2. 12. 2018

Výsledky Hned tři obrazy se nedělní aukci Galerie Kodl prodaly za desetimilionové částky a nových aukčních rekordů dosáhli Antonín Hudeček, František Muzika, Kamil... celý článek

29. 11. 2018

Matalův "vítězný" únor

Galerie Kodl 2. 12. 2018

Na trhu V prosincové aukci galerie Kodl figuruje mezi nabízenými položkami obraz Únor (někdy Únor 48) od Bohumíra Matala. Malba pochází z roku 1948, tedy ze saméh... celý článek

27. 11. 2018

Art+Antiques Stanislav Kolíbal v Americe

Galerie Kodl 2. 12. 2018

Na trhu Že Stanislav Kolíbal je jednou z nejvýraznějších osobností českého umění druhé poloviny 20. století, by asi rozporoval málokdo. Jeho prodejní výsledky tom... celý článek

20. 11. 2018

Jakub Schikaneder jak ho neznáme

Galerie Kodl 2. 12. 2018

Na trhu Jakkoliv v posledních dvou letech došlo k dramatickému růstu cen umění přelomu 19. a 20. století, jedním za autorů, v jehož cenách se to zatím příliš nepr... celý článek

15. 11. 2018

Foltýn expresivní i abstraktní

Galerie Art Praha 18. 11. 2018, Galerie Kodl 2. 12. 2018

Na trhu Nejdražším dílem nedávné aukce středo- a východoevropského umění v Londýně se s cenou 8,7 milionu korun stala abstraktní kompozice Františka Foltýna. Dva ... celý článek

15. 08. 2018

Kresby za miliony a grafiky za statisíce

Nejzajímavější letošní práce na papíře

Komentáře Rekordní prodeje v kategorii prací na papíře byly jedním z výrazných úspěchů loňského roku. Letošní výsledky potvrzují, že nedůvěra kupců k pracím na papí... celý článek

Předchozí stránka  1  2  3  4  5 ... 19  Další stránka
Jít na stránku: