Červen 2019 1392

Aukční síň Vltavín - Všechny související články

25. 02. 2013

Z aukce Vltavínu vybírá... Robert Mečkovský

Sběratelé vybírají... Vltavín 28. 2. 2013

Na trhu První letošní aukce Vltavínu proběhne 28. února. Nabídne více než čtyři stovky výtvarných položek napříč celým 20. stoletím, většinou za nižší vyvolávací cen... celý článek

09. 12. 2012

Vánoční aukce ukončí podzimní sezonu

Vltavín a Pictura 12. 12., Dolmen 13.12., Galerie Art Praha 15. 12. a Meissner-Neumann 16.12.

Na trhu Ve druhém adventním týdnu nás čeká série pěti posledních letošních aukcí označených už přídomkem vánoční. Nabízejí poslední příležitost rozšířit své sbírky č... celý článek

21. 11. 2012

Vrchol sezóny ve znamení aktu

Výběr z nadcházejících aukcí

Na trhu Poslední listopadový víkend proběhne ve znamení dvou velkých aukcí. V sobotu nabídne svou poslední letošní kolekci Dorotheum, v neděli pak Galerie Art Praha.... celý článek

15. 12. 2011

Art+Antiques Galerie Kodl a Vltavín 27. 11. 2011

Výsledky Aukce galerií Kodl a Vltavín, která se konala v neděli 27. listopadu na Žofíně, se postarala o skvělý závěr aukční sezony. celý článek

23. 11. 2011

Schikaneder, Štyrský, Sutnar a spol.

Na trhu Konec tohoto týden bude pro sběratele opět velice rušný. V pátek se koná aukce antikvariátu Prošek, na sobotu má svou poslední letošní aukci naplánována spol... celý článek

12. 11. 2011

Art+Antiques Vltavín a Dolmen 16. 10. 2011

Výsledky Říjnová dražba aukční síně Vltavín proběhla tentokrát společně s aukcí Galerie Dolmen. Společný obrat obou síní dosáhl slušných 2,4 milionů korun (všechny ce... celý článek

10. 10. 2011

Art+Antiques Vltavín 22. 9. 2011

Výsledky Nejdražší položkou zářijové aukce galerie Vltavín se stalo plátno Grigorije Musatova Včelíny, které se prodalo za vyvolávací cenu 90 tisíc korun. Nového maj... celý článek

13. 06. 2011

Art+Antiques Galerie Kodl a Vltavín 15. 5. 2011

Výsledky V neděli 15. května se ve velkém sále Žofína uskutečnila první letošní společná aukce galerií Kodl a Vltavín. Díla Kamila Lhotáka, Františka Janouška, Julia ... celý článek

Předchozí stránka  2  3  4  5  6  Další stránka
Jít na stránku: