Art+Antiques, listopad 2011

V listopadovém čísle Art+Antiques čtenáři najdou rozhovor s Markétou Othovou, článek o výstavě Nultá generace ve Wannieck Gallery,  o výstavě Nové Slovensko, nahlédnou do Deníku Ladislava Zívra, přiblíží se architektuře Velké Bystřice....

obálka > Vladimír Houdek: Hluché stěny / 2011 / olej, plátno / 160 x 120 cm

z výstavy Česká malba generace nultých lét 21. století ve Wannieck Gallery

03 úhel / Martin Vrabec: Strach v galerii

04 depeše / Alena Dostálová: Z veletrhu Friese

08 výstava / Silvie Šeborová: Nultá generace

23 na trhu / Marcela Chmelařová: Emil Filla

26 na trhu / Jan Skřivánek: Zdeněk Sýkora

28 portfolio / Kateřina Černá: Dana Sahánková

30 rozhovor / Jiří Ptáček: Markéta Othová

38 téma / Dušan Buran, Milena Bartlová: Nové Slovensko

44 profil / Pavel Klusák: Carsten Nicolai

48 architektura / Karolina Jirkalová: Nadechnutí Velké Bystřice

52 architektura / Jan Skřivánek: Loosův interiér

58 knižní recenze / Hana Rousová: Zívrovy deníky

60 antiques / Ladislav Zikmund-Lender: Nový Kotěra?

64 zahraniční výstava / Vladimír Špaček: Louise Bourgeois

69 manuál / Ondřej Chrobák: No future

70 recenze / Kateřina Černá: Start Point

71 recenze / Anna Vartecká: Fotografické školy

72 recenze / Michal Šimek: Adolf Chwala

74 tipy a artmix

80 komiks / Tomáš Prokůpek: David Böhm