Text Redakce ART+ | Foto Sýpka | Datum 15.10.2014
Obkladové kazety z pražského metra, tkané koberce Antonína Kybala, švýcarské náramkové hodinky Eterna Sonic, privátní karton Maxe Švabinského, objekt Jana Švankmajera a mnohé další. Tradičně kvalitní výběr poválečné moderny a předválečných i poválečných starožitností a designu v říjnovém katalogu Sýpky.
Jemná smyslově pojatá krajinomalba Rudolfa Kremličky z východního Slovenska. Atmosféra roku 1919.
Příjemně uvolněná privátní skica rigidního akademika Švabinského. Námět téměr voyérský, příznivá vyvolávací cena.
Designové obklady navrhované pro linku A pražského metra jejím hlavním architektem! V rámci aukčního trhu zcela ojedinělá nabídka. Možno pořídit celých 14 metrů čtverečních a obložit... Barevná kombinace zlatá, zlatavá champagne, zelinkavě zlatá.
Publikovaný surrealistický objekt Jana Švankmajera z poloviny 60. let, původem ze soukromé zahraniční kolekce. Vzhledem k dataci a koncentraci specifické autorské morbidity zcela výjimečná tržní nabídka. Objekty, které se dražily v posledních letech, byly vesměs zbrusu nové.
21. března 2024Teprve třetí malbu domácího aukčního trhu vytvořenou moskevským rodákem Viktorem Pivovarovem, který již více než 40 let žije a tvoří v Praze, nabídne ve své nedělní sálové aukci společnost Sýpka. Realizaci z 90. let minulého století začne dražit na č...
15. března 2024Sotheby’s Londýn 6. 3. 2024, Christie’s Londýn 7. 3. 2024
5. března 202421. března 2024
25. dubna 2016
18. dubna 2016
20. října 2014