Červen 2019 1392

Monaco Fix

Dokoupil Jiří Georg (1954)

Monaco Fix
Předchozí    Další

Autor: Dokoupil Jiří Georg

Vytvořeno: -

Rozměr: 145.0 cm x 200.0 cm
Technika: Akryl
Signováno: sign. 2 x dokoupil na rubu

Aukční dům: 1. Art Consulting CZ
Místo prodeje: Praha
Datum prodeje: 27.11.2014
Číslo položky: 45

Vyvolávací cena:
800 000,00 Kč
Konečná cena:
1 400 000,00 Kč
Aukční provize:
20,00%

Popis: akryl, mýdlové bubliny s pigmenty, plátno