Mánes Antonín (1784 - 1843)

Lesní bystřina, 1830 - 1839

Vyvolávací cena 50 000 Kč
Konečná cena 50 000 Kč

Informace o položce

Rozměr: 13 x 20 cm
Technika: Akvarel
Signováno: sign. LD

Informace o dražbě

Položka číslo 186.
Vyvolávací cena 50 000 Kč
Konečná cena 50 000 Kč
Aukční provize 20%

Galerie Kodl     |       27. listopadu 2016     |       Národní třída 7 110 00 Praha 1

Popis položky

Intimní miniatura zámeckého typu, představující nejniternější malířův prožitek z krajiny, pochází z významné plzeňské sbírky, ve které i přes svůj drobný formát, nijak neubírající na autorské velikosti a vážnosti, zaujímala čestné místo (30. léta 19. století). Konzultováno a posouzeno prof. R. Prahlem, CSc. a PhDr. Š. Leubnerovou; akvarel na papíře.

Top 3 položky autora

Mánes Antonín 1784 - 1843
Italská krajina s letohrádkem

Vyvolávací cena ???
Konečná cena ???

Mánes Antonín 1784 - 1843
Horská krajina

Vyvolávací cena ???
Konečná cena ???

Mánes Antonín 1784 - 1843
Krajina se stavením

Vyvolávací cena ???
Konečná cena ???