Mánes Antonín (1784 - 1843)

KRAJINA S JEZDCEM, 1836

Vyvolávací cena 22 500 Kč
Konečná cena 18 000 Kč

Informace o položce

Rozměr: 31 x 35 cm
Technika: Tuš
Signováno: signováno<br>vlevo dole Mánes 1836

Informace o dražbě

Položka číslo 018.
Vyvolávací cena 22 500 Kč
Konečná cena 18 000 Kč
Aukční provize 24%

European Arts     |       19. března 2019     |       Senovážné náměstí 8 110 00 Praha 1

Popis položky

Lavírovaná tuš na papíře, 31 x 35 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1836, signováno vlevo dole Mánes 1836. Vystaveno a publikováno: Má vlast - pocta české krajinomalbě, Jízdárna Pražského hradu 4. 9 - 1. 11. 2015, zezadu výstavní štítek.

Top 3 položky autora

Mánes Antonín 1784 - 1843
Italská krajina s letohrádkem

Vyvolávací cena ???
Konečná cena ???

Mánes Antonín 1784 - 1843
Horská krajina

Vyvolávací cena ???
Konečná cena ???

Mánes Antonín 1784 - 1843
Krajina se stavením

Vyvolávací cena ???
Konečná cena ???