Mánes Antonín (1784 - 1843)

CHALUPA

Vyvolávací cena 12 000 Kč
Konečná cena 26 000 Kč

Informace o položce

Rozměr: 22.5 x 30.5 cm
Technika: Kombinovaná technika - Kresba
Signováno: signováno vlevo dole Mánes

Informace o dražbě

Položka číslo 102.
Vyvolávací cena 12 000 Kč
Konečná cena 26 000 Kč
Aukční provize 24%

European Arts     |       3. prosince 2019     |       Senovážné náměstí 8 110 00 Praha 1

Popis položky

Kombinovaná technika na papíře, 22,5 x 30,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vlevo dole Mánes.<br>Posoudila a pravost potvrdila PhDr. Naděžda Blažíčková – Horová.

Top 3 položky autora

Mánes Antonín 1784 - 1843
Italská krajina s letohrádkem

Vyvolávací cena ???
Konečná cena ???

Mánes Antonín 1784 - 1843
Horská krajina

Vyvolávací cena ???
Konečná cena ???

Mánes Antonín 1784 - 1843
Krajina se stavením

Vyvolávací cena ???
Konečná cena ???