Červen 2021 1765

CHALUPA

Mánes Antonín (1784 - 1843)

CHALUPA
Předchozí    Další

Autor: Mánes Antonín

Vytvořeno: -

Rozměr: 22.5 cm x 30.5 cm
Technika: Kombinovaná technika - Kresba
Signováno: signováno vlevo dole Mánes

Aukční dům: European Arts
Místo prodeje: Praha
Datum prodeje: 3.12.2019
Číslo položky: 102

Vyvolávací cena:
12 000,00 Kč
Konečná cena:
26 000,00 Kč
Aukční provize:
24,00%

Popis: Kombinovaná technika na papíře, 22,5 x 30,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vlevo dole Mánes.
Posoudila a pravost potvrdila PhDr. Naděžda Blažíčková – Horová.