Mánes Antonín (1784 - 1843)

Lesní chalupa (Waldhütte)

Vyvolávací cena 8 000 Kč
Konečná cena 8 000 Kč

Informace o položce

Rozměr: 22.7 x 29.7 cm
Technika: Tužka
Signováno: sign. PD Manes

Informace o dražbě

Položka číslo 3.
Vyvolávací cena 8 000 Kč
Konečná cena 8 000 Kč
Aukční provize 20%

Aukční síň Vltavín      |       24. září 2020     |       Masarykovo nábř. 1648/36 110 00 Praha-Nové Město

Popis položky

tužka, papír; LD popsáno autorem, kresba provedena na papíře Canson et Montgolfier, na zadní straně potvrzení autenticity originální kresby z 20.9.1944, vlastnoručně podepsán Dr. F. X. Harlas, ředitel Městského musea pražského

Top 3 položky autora

Mánes Antonín 1784 - 1843
Italská krajina s letohrádkem

Vyvolávací cena ???
Konečná cena ???

Mánes Antonín 1784 - 1843
Horská krajina

Vyvolávací cena ???
Konečná cena ???

Mánes Antonín 1784 - 1843
Krajina se stavením

Vyvolávací cena ???
Konečná cena ???