Červen 2021 1765

Lesní chalupa (Waldhütte)

Mánes Antonín (1784 - 1843)

Lesní chalupa (Waldhütte)
Předchozí    Další

Autor: Mánes Antonín

Vytvořeno: -

Rozměr: 22.7 cm x 29.7 cm
Technika: Tužka
Signováno: sign. PD Manes

Aukční dům: Aukční síň Vltavín
Místo prodeje: Praha
Datum prodeje: 24.9.2020
Číslo položky: 3

Vyvolávací cena:
8 000,00 Kč
Konečná cena:
8 000,00 Kč
Aukční provize:
20,00%

Popis: tužka, papír; LD popsáno autorem, kresba provedena na papíře Canson et Montgolfier, na zadní straně potvrzení autenticity originální kresby z 20.9.1944, vlastnoručně podepsán Dr. F. X. Harlas, ředitel Městského musea pražského