Červen 2021 1765

Alpská krajina s hradem

Mánes Antonín (1784 - 1843)

Alpská krajina s hradem
Další

Autor: Mánes Antonín

Vytvořeno: 1842

Rozměr: 31.5 cm x 39.0 cm
Technika: Olej na lepence
Signováno: signováno a datováno vpravo dole "Manes 1842"

Aukční dům: Antikvity Praha
Místo prodeje: Praha
Datum prodeje: 19.6.2021
Číslo položky: 123

Vyvolávací cena:
203 520,00 Kč
Konečná cena:
nebyl prodán
Aukční provize:
19,00%

Popis: Olej na kartonu, signováno a datováno vpravo dole "Manes 1842". Antonín Mánes (1784 Praha – 1843 Praha). Čechy, Praha 1842, rozměry 39 x 31,5 cm. Rámováno. Přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové. Stav 2