Mánes Antonín (1784 - 1843)

Selské stavení

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Konečná cena 6 000 Kč

Informace o položce

Rozměr: 24 x 36.5 cm
Technika: Kresba
Signováno: na rubu značeno Ant. Mánes

Informace o dražbě

Položka číslo .
Vyvolávací cena 2 500 Kč
Konečná cena 6 000 Kč
Aukční provize 17%

1. Art Consulting CZ     |       15. května 2005     |       Topičův salon Národní třída 9 Praha 1 Steinova vila Barvičova 23/25 Brno-střed-Stránice

Popis položky

Top 3 položky autora

Mánes Antonín 1784 - 1843
Italská krajina s letohrádkem

Vyvolávací cena ???
Konečná cena ???

Mánes Antonín 1784 - 1843
Horská krajina

Vyvolávací cena ???
Konečná cena ???

Mánes Antonín 1784 - 1843
Krajina se stavením

Vyvolávací cena ???
Konečná cena ???