Říjen 2019 1293

Meissner - Neumann - Všechny související články

16. 05. 2016

Pomáháme kultivovat trh s uměním

Rozhovor s Janem Neumannem

Rozhovory Jan Neumann je bezkonkurenčně nejzkušenějším českým licitátorem. Řídil již první povolenou aukci na podzim 1989 a občas moderuje i tři aukce v jediném týd... celý článek

12. 09. 2014

Když má sbírka renomé

S šéfkurátorkou Židovského muzea nejen o aukčním trhu

Rozhovory "Pokud je našim skutečným zájmem rozvoj a posilování našich sbírkových fondů, jednoduše nemůžeme tento způsob nákupu zcela ignorovat," říká o akvizicích z tu... celý článek

29. 04. 2014

Rekordní Knüpfer opět v aukci

Beneš Knüpfer: Souboj Tritónů v Londýně

Na trhu Jako jedna z položek londýnské květnové aukce evropského umění 19. století figuruje více než dvoumetrové plátno českého malíře Beneše Knüpfera. Podle kata... celý článek

27. 05. 2013

Kupka hvězdou European Arts Investments

Večerní aukce Meissner-Neumann pod novým jménem

Na trhu Aukční síň Meissner-Neumann mění jméno. Svou první večerní aukci, která se uskuteční ve středu 29. května v pražském hotelu Diplomat, pořádá pod novým obchod... celý článek

15. 04. 2013

Art+Antiques Brožík, Čapek a sklo

Meissner-Neumann 24. 3. 2013

Výsledky První letošní aukce společnosti Meissner-Neumann, která se konala v neděli 24. března, vynesla téměř 19 milionů korun. Nabízeno na ní bylo čtyři sta umělecký... celý článek

15. 01. 2013

TOP 10 prosinec 2012

Rekordní výsledky prosincových aukcí

Výsledky Nejen celý loňský rok, ale i jeho poslední měsíc byl z hlediska celkového obratu na našich aukcích rekordní. Za pouhých 14 dní v tomto období na aukcích draž... celý článek

09. 12. 2012

Vánoční aukce ukončí podzimní sezonu

Vltavín a Pictura 12. 12., Dolmen 13.12., Galerie Art Praha 15. 12. a Meissner-Neumann 16.12.

Na trhu Ve druhém adventním týdnu nás čeká série pěti posledních letošních aukcí označených už přídomkem vánoční. Nabízejí poslední příležitost rozšířit své sbírky č... celý článek

06. 12. 2012

Hledání ztraceného času s Václavem Bartovským

K výstavě Václava Bartovského v GMU v Hradci Králové

Na trhu Jedním ze zajímavých počinů letošního podzimu, který stojí za povšimnutí, je retrospektivní výstava malíře Václava Bartovského (1903-1961) v Galerii moderníh... celý článek

1  2  3  4  5 ... 7  Další stránka
Jít na stránku: