Prosinec 2020 994

Arcimboldo - Všechny související články

09. 12. 2020

Sebevědomý slon, Vykulený ježek a další drobnosti

Arcimboldo 13. 12. 2020

Na trhu Společnost Arcimboldo ve své předvánoční aukci nabízí mimořádnou kolekci stříbrných a bronzových figurek. Draženo bude bezmála dvě stě položek, přičemž vy... celý článek

06. 11. 2020

"Česká" aukce v Londýně

A Different Perspective 11. 11. 2020

Zahraničí Do 11. listopadu probíhá online aukce A Different Perspective, na které londýnská pobočka Sotheby's nabízí kolekci uměleckých děl moderního a současného u... celý článek

22. 11. 2019

Císařská miska a náš člověk v Číně

Aukční týden Christieʼs v Hong Kongu

Zahraničí V Hong Kongu se od pátku 22. listopadu koná série aukcí společnosti Christieʼs, na kterých bude během pěti dnů dražen široký výběr uměleckých děl a starož... celý článek

28. 10. 2019

Kytice od Jana Brueghela mladšího

European Arts 2. 11. 2019

Na trhu Aukční síň European Arts na své sobotní aukci mimo jiné nabídne reprezentativní kytici od Jana Brueghela mladšího. Vyvolávací cena je stanovena na 1,25 mi... celý článek

12. 09. 2019

Renesance v bronzu

Arcimboldo 14. 9. 2019

Na trhu Špičkovou ukázkou manýristického sochařství v sobotní aukci galerie Arcimboldo je drobný zlacený bronz Kristus u sloupu z okruhu předního mistra druhé pol... celý článek

10. 09. 2019

Podzimní sezóna 2019 (první podání)

Výběr z prvních podzimních aukcí

Na trhu Podzimní část aukční sezóny letos začíná nebývale brzo. Již tuto sobotu se uskuteční aukce starých mistrů galerie Arcimboldo a na následující úterý chystá... celý článek

08. 09. 2019

Tiepolova malba poprvé v domácí aukci

Arcimboldo 14. 9. 2019

Na trhu V sobotu 14. září pořádá aukční síň Arcimboldo už několikátou denní aukci starého umění. Stěžejním dílem je nově objevené plátno Giovanniho Battisty Tiepo... celý článek

24. 08. 2019

Brandl a cizinci

Staří mistři v 1. pololetí

Top 10 V prvním pololetí letošního roku mohli sběratelé usilovat o řadu zajímavých položek starého umění. Předkládáme ty nejdražší, z nichž pouze jeden obraz je ... celý článek

1  2  3  4  5 ... 7  Další stránka
Jít na stránku: