Červen 2019 1392

Arcimboldo - Všechny související články

12. 09. 2019

Renesance v bronzu

Arcimboldo 14. 9. 2019

Na trhu Špičkovou ukázkou manýristického sochařství v sobotní aukci galerie Arcimboldo je drobný zlacený bronz Kristus u sloupu z okruhu předního mistra druhé pol... celý článek

10. 09. 2019

Podzimní sezóna 2019 (první podání)

Výběr z prvních podzimních aukcí

Na trhu Podzimní část aukční sezóny letos začíná nebývale brzo. Již tuto sobotu se uskuteční aukce starých mistrů galerie Arcimboldo a na následující úterý chystá... celý článek

08. 09. 2019

Tiepolova malba poprvé v domácí aukci

Arcimboldo 14. 9. 2019

Na trhu V sobotu 14. září pořádá aukční síň Arcimboldo už několikátou denní aukci starého umění. Stěžejním dílem je nově objevené plátno Giovanniho Battisty Tiepo... celý článek

24. 08. 2019

Brandl a cizinci

Staří mistři v 1. pololetí

Top 10 V prvním pololetí letošního roku mohli sběratelé usilovat o řadu zajímavých položek starého umění. Předkládáme ty nejdražší, z nichž pouze jeden obraz je ... celý článek

07. 03. 2019

Van Bommelovy veduty

Dorotheum 9. 3. a Arcimboldo 28. 3. 2019

Na trhu V nadcházejících březnových aukcích se objeví dva městské pohledy u nás téměř nedraženého nizozemského vedutisty Eliase Pietera van Bommela. První nabídne... celý článek

08. 01. 2019

Kupecký, Škréta i středověk

Nejdražší staří mistři na domácím trhu v roce 2018

Top 10 Bezmála 13,5 milionu korun by potřeboval případný zájemce ke koupi deseti nejdražších obrazů starých mistrů loňského roku. Ten byl v dané kategorii ve zna... celý článek

19. 11. 2018

Milionový pohár a drazí Italové

Arcimboldo 18. 11. 2018

Výsledky Pohár z nosorožčího rohu se na nedělní aukci galerie Arcimboldo prodal s mírným nárůstem za 1,27 milionu korun. Nového majitele celkem našla necelá třetin... celý článek

16. 11. 2018

Nejen z Rudolfovy kunstkomory

Galerie Arcimboldo 18. 11. 2018

Rozhovory Rozhovor s Oldřichem Hejtmánkem, majitelem aukční síně a galerie Arcimboldo o nadcházející aukci, která nabídne neobyčejnou kolekci děl starého umění. celý článek

1  2  3  4  5 ... 6  Další stránka
Jít na stránku: