Říjen 2019 1293

Arcimboldo - Všechny související články

28. 10. 2019

Kytice od Jana Brueghela mladšího

European Arts 2. 11. 2019

Na trhu Aukční síň European Arts na své sobotní aukci mimo jiné nabídne reprezentativní kytici od Jana Brueghela mladšího. Vyvolávací cena je stanovena na 1,25 mi... celý článek

12. 09. 2019

Renesance v bronzu

Arcimboldo 14. 9. 2019

Na trhu Špičkovou ukázkou manýristického sochařství v sobotní aukci galerie Arcimboldo je drobný zlacený bronz Kristus u sloupu z okruhu předního mistra druhé pol... celý článek

10. 09. 2019

Podzimní sezóna 2019 (první podání)

Výběr z prvních podzimních aukcí

Na trhu Podzimní část aukční sezóny letos začíná nebývale brzo. Již tuto sobotu se uskuteční aukce starých mistrů galerie Arcimboldo a na následující úterý chystá... celý článek

08. 09. 2019

Tiepolova malba poprvé v domácí aukci

Arcimboldo 14. 9. 2019

Na trhu V sobotu 14. září pořádá aukční síň Arcimboldo už několikátou denní aukci starého umění. Stěžejním dílem je nově objevené plátno Giovanniho Battisty Tiepo... celý článek

24. 08. 2019

Brandl a cizinci

Staří mistři v 1. pololetí

Top 10 V prvním pololetí letošního roku mohli sběratelé usilovat o řadu zajímavých položek starého umění. Předkládáme ty nejdražší, z nichž pouze jeden obraz je ... celý článek

07. 03. 2019

Van Bommelovy veduty

Dorotheum 9. 3. a Arcimboldo 28. 3. 2019

Na trhu V nadcházejících březnových aukcích se objeví dva městské pohledy u nás téměř nedraženého nizozemského vedutisty Eliase Pietera van Bommela. První nabídne... celý článek

08. 01. 2019

Kupecký, Škréta i středověk

Nejdražší staří mistři na domácím trhu v roce 2018

Top 10 Bezmála 13,5 milionu korun by potřeboval případný zájemce ke koupi deseti nejdražších obrazů starých mistrů loňského roku. Ten byl v dané kategorii ve zna... celý článek

19. 11. 2018

Milionový pohár a drazí Italové

Arcimboldo 18. 11. 2018

Výsledky Pohár z nosorožčího rohu se na nedělní aukci galerie Arcimboldo prodal s mírným nárůstem za 1,27 milionu korun. Nového majitele celkem našla necelá třetin... celý článek

1  2  3  4  5 ... 6  Další stránka
Jít na stránku: