Červen 2019 1392

Adolf Loos Apartment and Gallery - Všechny související články

23. 01. 2017

Kokoschka, Matisse, Buffet..

Nejdražší díla zahraničního umění na českých aukcích v roce 2016

Výsledky Děl zahraničních autorů prošla minulý rok trhem celá řada. Nad milion korun se jich prodalo celkem 20, bereme-li tedy v potaz artefakty 19. a 20. století. Ji... celý článek

16. 01. 2017

Sochy v roce 2016

Nejzajímavější prodeje uplynulého roku

Výsledky  V minulém roce se nad hranicí milionu korun vydražily celkem čtyři sochy. Tři z nich patřily do poválečného období. Jejich autory byli Karel Malich (ten se ... celý článek

15. 12. 2016

Art+Antiques Nejdražší obraz českých aukcí

Adolf Loos Apartment and Gallery 26. 11. 2016

Výsledky Obraz Františka Kupky, který je prvním dílem z tzv. Série C, se o poslední listopadové sobotě na aukci Adolf Loos Apartment and Gallery v pražském Mánesu pro... celý článek

26. 11. 2016

Rekordy Šímy, Kokoschky a Kupky v Mánesu

Výsledky Přestože tomu průběh první poloviny večerní aukce Adolf Loos Apartment and Gallery nenapovídal, téměř plný sál pražského Mánesa se nakonec dočkal hned několi... celý článek

26. 11. 2016

Top 10 Kupka

Nejdražší obrazy Františka Kupky na domácím i zahraničním trhu

Top 10 Obraz Františka Kupky Série C I. z roku 1935 se na aukci Adolf Loos Apartment and Gallery prodal v novém rekordu českých aukcí, za 62 milionů korun. Během... celý článek

23. 11. 2016

Srpen 1968 podle Oskara Kokoschky

Na trhu Aukční síň Adolf Loos Appartment and Gallery bude na své sobotní aukci dražit výjimečné dílo, pozdní olej Oskara Kokoschky Žáby. Jeho vyvolávací cena činí 25... celý článek

16. 11. 2016

Po čtyřech letech padl mezinárodní rekord Františka Kupky

Kupkův Vzlet ve Stockholmu překonal vyvolávací cenu téměř pětinásobně

Zahraničí Zájemcům o Kupkovo dílo nemohl uniknout poměrně rozměrný a v médiích frekventovaný olej tohoto autora, který se v úterý večer licitoval ve švédské Stockholms... celý článek

15. 11. 2016

Třetí nejdražší Kupka

Plátno Františka Kupky se v New Yorku vydražilo za více než 2 miliony dolarů

Zahraničí V jednu hodinu v noci našeho času začal v newyorské pobočce Sotheby's bedlivě sledovaný evening sale, tentokrát s názvem Impresionismus a moderní umění, jeho... celý článek

Předchozí stránka  2  3  4  5  6 ... 12  Další stránka
Jít na stránku: