Říjen 2019 1293

Starožitnosti - Galerie Ustar - Všechny související články

26. 11. 2018

Počkat si na zajímavou nabídku

Rozhovor s Pavlem Urbanem

Rozhovory Zatímco v zahraničí panuje mezi galeriemi a aukčními síněmi velká nevraživost, řada českých subjektů kombinuje obě formy prodeje. Mezi výrazné hráče zejmé... celý článek

05. 01. 2018

Spranger, van Goyen, Hartmann a další

Nejdražší díla starého umění na loňských aukcích

Top 10 V minulém roce se na domácím trhu objevila řada kvalitních děl starého umění, povětšinou zahraniční provenience. Předkládáme deset nejdražších z nich, k j... celý článek

09. 11. 2017

Monumentální Vlámové

Galerie Ustar 11. 11. 2017

Na trhu V sobotu 11. 11. pořádá svou čtvrtou sálovou aukci Galerie Ustar. Kromě velkého množství kvalitních uměleckořemeslných prací z různých období zde budou za... celý článek

13. 05. 2017

Art+Antiques Přece jen hodiny

Galerie Ustar 26. 3. 2017

Výsledky Unikátní francouzské barokní hodiny s rekordní vyvolávací cenou 55 milionů korun (včetně provize), které byly hlavní hvězdou březnové aukce Galerie Ustar,... celý článek

20. 03. 2017

Art+Antiques Královské hodiny

Galerie Ustar 26. 3. 2017

Na trhu Galerie Ustar bude na své březnové aukci nabízet unikátní barokní hodiny vyrobené v první polovině 18. století ve Francii. Jejich dražba bude startovat na... celý článek

04. 12. 2016

Jan Zrzavý z Bretagne, 2006–2016

Dorotheum 3. 12. 2016

Výsledky Nejdražším dílem sobotní aukce společnosti Dorotheum byla bretaňská krajina od Jana Zrzavého s konečnou cenou téměř 13 milionů korun. Na trh přišla na den př... celý článek

18. 08. 2016

Nové aukční rekordy: Od Kupeckého po Šimotovou

Více než čtyři desítky autorských rekordů

Výsledky V první polovině letošního roku jsme byli na domácím trhu svědky více než čtyř desítek autorských rekordů. Svá maxima mimo jiné vylepšili Jan Zrzavý, Josef Č... celý článek

21. 07. 2016

Nejdražší starožitnosti prvního pololetí roku 2016

Nová aukční maxima pro starožitnosti na českém trhu

Výsledky V první polovině letošního roku nabídly aukční síně v oblasti starožitností nebývalé množství vynikajících a někdy zcela ojedinělých artefaktů. Není proto... celý článek

1  2  Další stránka
Jít na stránku: