Červen 2019 1392

Galerie Kodl - Všechny související články

06. 11. 2017

Fillova zátiší 1914–1949

Devět Fillových obrazů v listopadových aukcích

Na trhu Na listopadových aukcích bude nabízeno hned devět obrazů Emila Filly, jejichž souhrnná cena je 28,5 milionu korun bez aukční provize. Jedná se vesměs o zá... celý článek

22. 09. 2017

První ochutnávka (díl třetí)

Výběr z nadcházejících aukcí, podzim 2017

Na trhu Loni na přelomu listopadu a prosince sběratelé a investoři na šesti aukcích utratili více než 420 milionů korun. Na co se můžeme těšit letos? celý článek

31. 07. 2017

Art+Antiques Obrat přes čtvrt miliardy a nová maxima od Chwaly po Toyen

Galerie Kodl 28. 5. 2017

Výsledky Jarní aukce Galerie Kodl v neděli 28. května zaznamenala tržbu přes 251 milionů korun. To je dosud nejvyšší částka v celé české aukční historii. celý článek

19. 06. 2017

Alén Diviš (nejen) v AJG

Autorova výstava a aukční úspěchy v prvním pololetí

Komentáře Do 9. července je možno v Alšově jihočeské galerii spatřit výstavu pozdních kreseb Aléna Diviše připravenou Jaromírem Zeminou. Na stoupající zájem o Diviš... celý článek

28. 05. 2017

Toyen v suverénním rekordu

Galerie Kodl 28. 5. 2017

Výsledky Nedělní aukce Galerie Kodl výrazně přepsala dosavadní aukční maximum Toyen. Její rozměrné plátno Šero v pralese z konce 20. let se prodalo za vynikajících... celý článek

24. 05. 2017

Šero v pralese: Nejdražší obraz od sedmadvacetileté Toyen

Galerie Kodl 28. 5. 2017

Na trhu Nadcházející neděli se do dražby pořádané Galerií Kodl chystá jedno z nejrozměrnějších pláten od Toyen, které doposud trh nabídl. Monumentální formát ovše... celý článek

23. 05. 2017

Giorgio de Chirico z Národní galerie

Galerie Kodl 28. 5. 2017

Na trhu Dva měsíce po úspěchu obrazu Trubadůr, který byl v březnu vydražen za 15,59 milionu korun, přichází na trh další dílo Giorgia de Chirica. Tentokrát se vša... celý článek

23. 01. 2017

Kokoschka, Matisse, Buffet..

Nejdražší díla zahraničního umění na českých aukcích v roce 2016

Výsledky Děl zahraničních autorů prošla minulý rok trhem celá řada. Nad milion korun se jich prodalo celkem 20, bereme-li tedy v potaz artefakty 19. a 20. století. Ji... celý článek

Předchozí stránka  3  4  5  6  7 ... 19  Další stránka
Jít na stránku: