ART+, vše o trhu s uměním
Červen 2022 1785 

Nové číslo Art+Antiques / 2016-06

červen 2016

Červnové číslo je jubilejním 100. připraveným pod vedením Jana Skřivánka. Obálka a úvodní materiál jsou věnovány výstavě Seana Scullyho, která 21. června začíná v Domě umění České Budějovice.

Art+Antiques červen 2016

 

Také rozhovor je tentokrát mezinárodní – Tomáš Glanc představuje ruského malíře Pavla Pepperštejna, jemuž v ostravské galerii Plato připravila první samostatnou výstavu u nás. Hlavní tematický článek čísla je věnován fenoménu net artu.

Formou recenzí se časopis ohlíží za výstavami Taryn Simon v Galerii Rudolfinum, Fantastickým realismem v GHMP, Movere v Domě umění města Brna, Martinem Kubátem v Nevan Contempo a novou stálou expozicí Alšovy jihočeské galerie.

„I když se aktuální číslo grafikou, řazením rubrik, ani výběrem témat nijak zásadně neliší od kteréhokoliv jiného z poslední doby, je pro nás svým způsobem přelomové. Po víc jak čtyřech letech redakci opouští Johanka Lomová, která odchází na mateřskou, a od června na její místo nastupuje Anežka Bartlová,“ informuje o změnách v redakci v editorialu Jan Skřivánek. 

 

 

Sdílet na Facebooku  Vytisknout 

Loading...