Prosinec 2022 1813

Galerie Kodl - 28.05.2017 - Články

24. 07. 2018

Art+Antiques NG koupí studii ke Kupkovým Radostem

Galerie Kodl 27. 5. 2018

Komentáře Mezi neprodanými položkami květnové aukce Galerie Kodl figuruje i akvarelová studie Františka Kupky k obrazu Radosti. Ve skutečnosti bylo toto dílo z aukc... celý článek

31. 07. 2017

Art+Antiques Obrat přes čtvrt miliardy a nová maxima od Chwaly po Toyen

Galerie Kodl 28. 5. 2017

Výsledky Jarní aukce Galerie Kodl v neděli 28. května zaznamenala tržbu přes 251 milionů korun. To je dosud nejvyšší částka v celé české aukční historii. celý článek

28. 05. 2017

Toyen v suverénním rekordu

Galerie Kodl 28. 5. 2017

Výsledky Nedělní aukce Galerie Kodl výrazně přepsala dosavadní aukční maximum Toyen. Její rozměrné plátno Šero v pralese z konce 20. let se prodalo za vynikajících... celý článek

24. 05. 2017

Šero v pralese: Nejdražší obraz od sedmadvacetileté Toyen

Galerie Kodl 28. 5. 2017

Na trhu Nadcházející neděli se do dražby pořádané Galerií Kodl chystá jedno z nejrozměrnějších pláten od Toyen, které doposud trh nabídl. Monumentální formát ovše... celý článek

23. 05. 2017

Giorgio de Chirico z Národní galerie

Galerie Kodl 28. 5. 2017

Na trhu Dva měsíce po úspěchu obrazu Trubadůr, který byl v březnu vydražen za 15,59 milionu korun, přichází na trh další dílo Giorgia de Chirica. Tentokrát se vša... celý článek