Dorotheum
Výtvarné umění, sklo, design. // Bohuslav Reynek: Návrat / Retour.

22. září 2018, 14:00   |    Palais Dorotheum Dorotheergasse 17, 1010 Vídeň

Novinky a články

Další rekord pro Reynka

Další rekord pro Reynka

Dorotheum 22. 9. 2018

Po necelém roce padlo na sobotní aukci Dorothea nové aukční maximum pro grafický list Bohuslava Reynka. Úspěšný prodej celé umělcovy nabízené kolekce opět dokládá, na kolik je otázka provenience pro domácí kupce důležitá.

23. září 2018
Dvakrát Carl Moll

Dvakrát Carl Moll

Dorotheum 22. 9. 2018

Sobotní aukce Dorothea nabídne hned dva oleje Carla Molla, představitele Vídeňské secese, jehož díla se na domácím trhu objeví jen výjimečně. Vyvolávací cena každého z nich bude začínat na 200 tisících korunách (bez provize).

20. září 2018
Reynek podruhé

Art Antiques  Reynek podruhé

Dorotheum 22. 9. 2018

Ani ne po roce se na trhu překvapivě znovu objevuje rozsáhlejší soubor prací Bohuslava Reynka, který bude opět dražit aukční dům Dorotheum. Název aukce Návrat/Retour má ale spíše naznačovat to, že se díla v ní obsažená dostávají po dlouhé době zpě...

17. září 2018