S třetí nejvyšší cenou vůbec odešel ze sobotní aukce Dorothea rozměrný obraz Joži Uprky Jarní slunko. Zájem byl ale také o barokní atlas nebo krajinomalbu 19. století. Dobře se prodaly i dvě nabízené Venuše Ladislava Sutnara.
26. listopadu 2018Titulním dílem listopadové aukce společnosti Dorotheum je rozměrné plátno Joži Uprky Jarní slunko z roku 1910. Vzhledem k atraktivnímu námětu, velkému formátu, zajímavé výstavní historii i popularitě Uprkova díla mezi sběrateli se dá očekávat, že...
17. listopadu 2018