Arcimboldo
Old Masters. Mistrovská díla gotiky, renesance a baroka.

14. září 2019, 17:00   |    Galerie Arcimboldo / Bold Gallery U Měšťanského pivovaru 6a Praha 7

Novinky a články

Podzimní sezóna 2019 (první podání)

Výběr z prvních podzimních aukcí

Podzimní část aukční sezóny letos začíná nebývale brzo. Již tuto sobotu se uskuteční aukce starých mistrů galerie Arcimboldo a na následující úterý chystá svou aukci poválečného umění společnost European Arts. Přinášíme několik tipů z obou aukčníc...

10. září 2019
Renesance v bronzu

Renesance v bronzu

Arcimboldo 14. 9. 2019

Špičkovou ukázkou manýristického sochařství v sobotní aukci galerie Arcimboldo je drobný zlacený bronz Kristus u sloupu z okruhu předního mistra druhé poloviny 16. století Giambologny. Třicet centimetrů vysoká soška se vyznačuje mistrnou modelací...

12. září 2019