Výběr z prvních podzimních aukcí
Podzimní část aukční sezóny letos začíná nebývale brzo. Již tuto sobotu se uskuteční aukce starých mistrů galerie Arcimboldo a na následující úterý chystá svou aukci poválečného umění společnost European Arts. Přinášíme několik tipů z obou aukčníc...
10. září 2019Špičkovou ukázkou manýristického sochařství v sobotní aukci galerie Arcimboldo je drobný zlacený bronz Kristus u sloupu z okruhu předního mistra druhé poloviny 16. století Giambologny. Třicet centimetrů vysoká soška se vyznačuje mistrnou modelací...
12. září 2019