ART+, vše o trhu s uměním
Květen 2020 916 

Informace a poučení o zpracování osobních údajů

Vaše soukromí je pro nás důležité a leží nám na srdci!


 


Vážení uživatelé ART+,
na základě nově upravené legislativy a nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (GDPR) Vás nyní musíme požádat o souhlas s  jejich zpracováním. Z naší strany se nic nemění a stále Vám chceme poskytovat kvalitní obsah a dát Vám možnost od nás získávat cenné a relevantní informace. Potřebujeme však, abyste nám nejdříve poskytli svůj souhlas níže.Potvrzením tohoto formuláře poskytuji společnosti společnosti Artantiques media, s.r.o., Prusíkova 2577/16, 155 00 Praha 13, IČ: 60709278, DIČ: CZ60709278 (Dále jen Artantiques media, s.r.o.), coby správci osobních údajů, souhlas se zpracováním osobních údajů (jméno, e-mail, adresa, telefon, pracovní pozice), a to pro účely:


 

  • Realizace projektu ART+ (využívání služeb, webů, projektů a aplikací sdružených pod artplus.cz) – evidence v  databázi uživatelů
  • Poskytování důležitých informací o obsahu, novinkách a vybraných sdělení elektronickými prostředky
  • Poskytování obchodních a marketingových sdělení elektronickými prostředky


 

Dále souhlasím s tím, aby tato společnost zpracovávala další osobní údaje, které jí v budoucnu dobrovolně zpřístupním a poskytnu a s vyhodnocováním všech údajů, které ode mne společnost získá za účelem vytváření kvalitního obsahu. Beru na vědomí, že k osobním údajům budou mít kromě společnosti Artantiques media, s.r.o., přístup též třetí osoby (zpracovatelé), jejichž zpracování splňuje požadavky dle platných právních předpisů, a které zajišťuje náležitou ochranu Vašich práv. Souhlas uděluji na dobu 10 let od udělení, příp. do odvolání souhlasu. V případě, že již tyto ani žádné další materiály nebudu chtít dostávat, mohu svůj souhlas kdykoliv odvolat zasláním žádosti na e-mail info@artplus.cz. Stačí jednoduše zaslat prázdnou zprávu s předmětem obsahujícím název portálu a jméno uživatele. Například „Odvolání souhlasu pro artplus.cz – Marie Nováková“.


 

Více informací včetně poučení o zpracování Vašich osobních údajů naleznete ZDE.

 

 

Loading...