ART+, vše o trhu s uměním
Listopad 2022 1929 

Co je v placené verzi

Uhrazením uživatelského poplatku získávají návštěvníci portálu ART+ plný přístup k databázi aukčních výsledků, k funkci vytváření vlastních archivů a možnosti zasílání upozornění na díla zvolených autorů v aktuální nabídce aukčních domů. Uživatelský účet nesmí být využíván více osobami ve stejném čase. Pokud se tak stane, bude účet zablokován.

Co obsahuje placená část | Ceník

Přihlašovací údaje

Osobní údaje

Fakturační adresa

Vyplňujte pouze v případě, že fakturační údaje jsou odlišné od osobních údajů

Doručovací adresa

Vyplňujte pouze v případě, že doručovací adresa je odlišná od osobních údajů nebo fakturačních údajů

Objednání placeného členství

Účet Vám bude aktivován po zaplacení.
* Zvýhodněné předplatné ART+ a časopisu Art Antiques platí jen pro zasílání časopisu na adresy v České republice.
Slevové promokódy lze využít jen u členství na ART+. Nelze je využít na kombinované členství na ART+ a předplatné Art Antiques.


V případě potřeby urychleného přístupu do databáze nás prosím kontaktujte na info@artplus.cz, nebo na telefonním čísle 725 826 433

 

 

Informace a poučení o zpracování osobních údajů


 


Vážení uživatelé ART+,
na základě nově upravené legislativy a nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (GDPR) Vás nyní musíme požádat o souhlas s  jejich zpracováním. Z naší strany se nic nemění a stále Vám chceme poskytovat kvalitní obsah a dát Vám možnost od nás získávat cenné a relevantní informace. Potřebujeme však, abyste nám nejdříve poskytli svůj souhlas níže. 

Potvrzením tohoto formuláře poskytuji společnosti společnosti Artantiques media, s.r.o., Dukelských hrdinů 500/25a, 170 00, Praha 7, IČ: 60709278, DIČ: CZ60709278 (Dále jen Artantiques media), coby správci osobních údajů, souhlas se zpracováním osobních údajů (jméno, e-mail, adresa, telefon, pracovní pozice), a to pro účely:


 

  • Realizace projektu ART+ (využívání služeb, webů, projektů a aplikací sdružených pod artplus.cz) – evidence v  databázi uživatelů
  • Poskytování důležitých informací o obsahu, novinkách a vybraných sdělení elektronickými prostředky
  • Poskytování obchodních a marketingových sdělení elektronickými prostředky


 

Dále souhlasím s tím, aby tato společnost zpracovávala další osobní údaje, které jí v budoucnu dobrovolně zpřístupním a poskytnu a s vyhodnocováním všech údajů, které ode mne společnost získá za účelem vytváření kvalitního obsahu. Beru na vědomí, že k osobním údajům budou mít kromě společnosti Artantiques media přístup též třetí osoby (zpracovatelé), jejichž zpracování splňuje požadavky dle platných právních předpisů, a které zajišťuje náležitou ochranu Vašich práv. Souhlas uděluji na dobu 10 let od udělení, příp. do odvolání souhlasu. V případě, že již tyto ani žádné další materiály nebudu chtít dostávat, mohu svůj souhlas kdykoliv odvolat zasláním žádosti na e-mail info@artplus.cz. Stačí jednoduše zaslat prázdnou zprávu s  předmětem obsahujícím název portálu a jméno uživatele. Například „Odvolání souhlasu pro artplus.cz – Marie Nováková“. 

Více informací včetně poučení o zpracování Vašich osobních údajů naleznete ZDE.

 

 

 Souhlasím se všeobecnými obchodními podmínkami internetového portálu Art+ (Všeobecné obchodní podmínky)

* Povinné položky
Loading...