ART+, vše o trhu s uměním
Listopad 2019 1321 

Co je v placené verzi

Uhrazením uživatelského poplatku získávají návštěvníci portálu ART+ plný přístup k databázi aukčních výsledků, k funkci vytváření vlastních archivů a možnosti zasílání upozornění na díla zvolených autorů v aktuální nabídce aukčních domů. Uživatelský účet nesmí být využíván více osobami ve stejném čase. Pokud se tak stane, bude účet zablokován.

Co obsahuje placená část | Ceník

Přihlašovací údaje

Osobní údaje

Fakturační adresa

Vyplňujte pouze v případě, že fakturační údaje jsou odlišné od osobních údajů

Doručovací adresa

Vyplňujte pouze v případě, že doručovací adresa je odlišná od osobních údajů nebo fakturačních údajů

Objednání placeného členství

Účet Vám bude aktivován po zaplacení.


Informace a poučení o zpracování osobních údajů


 


Vážení uživatelé ART+,
na základě nově upravené legislativy a nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (GDPR) Vás nyní musíme požádat o souhlas s  jejich zpracováním. Z naší strany se nic nemění a stále Vám chceme poskytovat kvalitní obsah a dát Vám možnost od nás získávat cenné a relevantní informace. Potřebujeme však, abyste nám nejdříve poskytli svůj souhlas níže.Potvrzením tohoto formuláře poskytuji společnosti společnosti Ambit Media, a.s., Klicperova 604/8, 150 00 Praha, IČO: 27422160, DIČ: CZ27422160 (Dále jen Ambit Media, a.s.), coby správci osobních údajů, souhlas se zpracováním osobních údajů (jméno, e-mail, adresa, telefon, pracovní pozice), a to pro účely:


 

  • Realizace projektu ART+ (využívání služeb, webů, projektů a aplikací sdružených pod artplus.cz) – evidence v  databázi uživatelů
  • Poskytování důležitých informací o obsahu, novinkách a vybraných sdělení elektronickými prostředky
  • Poskytování obchodních a marketingových sdělení elektronickými prostředky


 

Dále souhlasím s tím, aby tato společnost zpracovávala další osobní údaje, které jí v budoucnu dobrovolně zpřístupním a poskytnu a s vyhodnocováním všech údajů, které ode mne společnost získá za účelem vytváření kvalitního obsahu. Beru na vědomí, že k osobním údajům budou mít kromě společnosti Ambit Media, a.s. přístup též třetí osoby (zpracovatelé), jejichž zpracování splňuje požadavky dle platných právních předpisů, a které zajišťuje náležitou ochranu Vašich práv. Souhlas uděluji na dobu 10 let od udělení, příp. do odvolání souhlasu. V případě, že již tyto ani žádné další materiály nebudu chtít dostávat, mohu svůj souhlas kdykoliv odvolat zasláním žádosti na e-mail odhlasit.artplus@ambitmedia.cz. Stačí jednoduše zaslat prázdnou zprávu s  předmětem obsahujícím název portálu a jméno uživatele. Například „Odvolání souhlasu pro artplus.cz – Marie Nováková“. 

Více informací včetně poučení o zpracování Vašich osobních údajů naleznete ZDE.

 

 

 Souhlasím se všeobecnými obchodními podmínkami internetového portálu Art+ (Všeobecné obchodní podmínky)

* Povinné položky
Loading...