May 2020 916

Kalendář akcí

16. 12. 2020, 00:00

Galerie Dolmen

75. aukce

Topičův salon, Národní třída 9, Praha

10. 12. 2020, 18:00

Aukční síň Vltavín

Vánoční aukce (180. aukce)

Kamenný sál, Ostrovní 8, Praha

08. 12. 2020, 18:00

Soga

152. aukcia výtvarných diel

Panská 4, Bratislava

05. 12. 2020, 09:00

Aurea Numismatika

98. - 100. aukce: Mince, medaile, řády a vyznamenání / Papírová platidla / 100 rarit

Konferenční centrum City, Na Strži 65, Praha

29. 11. 2020, 12:00

Galerie Kodl

Aukční den 84

Palác Žofín, Slovanský ostrov 226, Praha 1

26. 11. 2020, 18:00

Aukční síň Vltavín

Bibliofilská aukce (179. aukce)

AS Vltavín

22. 11. 2020, 13:00

European Arts

Velká sálová aukce v Obecním domě. Výběr mistrovských děl.

Obecní dům - Grégrův sál, Praha

21. 11. 2020, 14:00

Nadace Euronisa

24. benefiční aukce umění Nadace EURONISA

Oblastní galerie Liberec

05. 11. 2020, 18:00

Aukční síň Vltavín

Aukce vybraných děl (178. aukce)

21. 10. 2020, 00:00

Galerie Dolmen

74. aukce

20. 10. 2020, 19:00

Soga

151. večerná aukcia

Panská 4, Bratislava

04. 10. 2020, 14:00

Adolf Loos Apartment and Gallery

Aukce vybraných uměleckých děl

Výstavní síň Mánes, Praha

24. 09. 2020, 18:00

Aukční síň Vltavín

Výtvarné umění 19. - 21. století (177. aukce)

13. 09. 2020, 15:00

Aukčná spoločnosť Darte

Jesenná aukcia umenia DARTE

Darte Gallery, Nižný Hrušov

05. 09. 2020, 09:00

Aurea Numismatika

96. - 97. aukce: Mince, medaile, řády a vyznamenání / Papírová platidla

05. 09. 2020, 09:00

Burda Auction

Aukce 63 - 5.-6. září

Dejvická 9, Praha 6

26. 08. 2020, 00:00

Galerie Dolmen

73. aukce

29. 07. 2020, 18:00

Aukční síň Vltavín

Mince / Letní aukce (176. aukce)

Kamenný sál, Ostrovní 8, Praha katalog

18. 07. 2020, 12:00

Antik Mašek

87. aukce

Spa Hotel Marttel, Karlovy Vary

07. 07. 2020, 16:00

Arthouse Hejtmánek

Zahradní aukce 2020: Výtvarné umění, starožitnosti, design.

Goetheho 17/2, Praha 6 katalog