Mánes Antonín (1784 - 1843)

Krajina

Vyvolávací cena 80 000 Kč
Konečná cena 110 000 Kč

Informace o položce

Rozměr: 18.5 x 14.5 cm
Technika: Olej na lepence
Signováno: sign. PD A. Mánes

Informace o dražbě

Položka číslo 175.
Vyvolávací cena 80 000 Kč
Konečná cena 110 000 Kč
Aukční provize 22%

Galerie Art Praha     |       26. května 2019     |       Staroměstské nám. 20/548 110 00 Praha-Staré Město

Popis položky

olej/karton; konzultovala a pravost potvrdila doc. PhDr. M. Mžyková, CSc.

Top 3 položky autora

Mánes Antonín 1784 - 1843
Italská krajina s letohrádkem

Vyvolávací cena ???
Konečná cena ???

Mánes Antonín 1784 - 1843
Horská krajina

Vyvolávací cena ???
Konečná cena ???

Mánes Antonín 1784 - 1843
Krajina se stavením

Vyvolávací cena ???
Konečná cena ???