Mánes Antonín (1784 - 1843)

Krajina s poutníky, 1944

Vyvolávací cena 40 000 Kč

Informace o položce

Rozměr: 12 x 17.5 cm
Technika: Akvarel
Signováno: sign. LD Manes

Informace o dražbě

Položka číslo 155.
Vyvolávací cena 40 000 Kč
Aukční provize 20%

Aukční dům Sýpka     |       21. června 2020     |       Tržiště 3 110 00 Praha 1 Údolní 70 602 00 Brno

Popis položky

akvarel, kresba, papír, pasparta, rám, původní lité sklo 12 × 17,5 cm, sign. LD Manes, na rubu Dobový posudek soudního znalce Maxmiliána Duchka Originál: Antonín Mánes, 7. XII. 44, podpis, razítko

Top 3 položky autora

Mánes Antonín 1784 - 1843
Italská krajina s letohrádkem

Vyvolávací cena ???
Konečná cena ???

Mánes Antonín 1784 - 1843
Horská krajina

Vyvolávací cena ???
Konečná cena ???

Mánes Antonín 1784 - 1843
Krajina se stavením

Vyvolávací cena ???
Konečná cena ???