Mánes Antonín (1784 - 1843)

Alpská krajina s hradem, 1842

Vyvolávací cena 203 520 Kč

Informace o položce

Rozměr: 31.5 x 39 cm
Technika: Olej na lepence
Signováno: signováno a datováno vpravo dole "Manes 1842"

Informace o dražbě

Položka číslo 123.
Vyvolávací cena 203 520 Kč
Aukční provize 19%

Antikvity Praha     |       19. června 2021     |       Vyšehradská 2 128 00 Praha 2

Popis položky

Olej na kartonu, signováno a datováno vpravo dole "Manes 1842". Antonín Mánes (1784 Praha – 1843 Praha). Čechy, Praha 1842, rozměry 39 x 31,5 cm. Rámováno. Přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové. Stav 2

Top 3 položky autora

Mánes Antonín 1784 - 1843
Italská krajina s letohrádkem

Vyvolávací cena ???
Konečná cena ???

Mánes Antonín 1784 - 1843
Horská krajina

Vyvolávací cena ???
Konečná cena ???

Mánes Antonín 1784 - 1843
Krajina se stavením

Vyvolávací cena ???
Konečná cena ???