Dokoupil Jiří Georg (1954)

Monaco Fix

Vyvolávací cena 800 000 Kč
Konečná cena 1 400 000 Kč

Informace o položce

Rozměr: 145 x 200 cm
Technika: Akryl
Signováno: sign. 2 x dokoupil na rubu

Informace o dražbě

Položka číslo 45.
Vyvolávací cena 800 000 Kč
Konečná cena 1 400 000 Kč
Aukční provize 20%

1. Art Consulting CZ     |       27. listopadu 2014     |       Topičův salon Národní třída 9 Praha 1 Steinova vila Barvičova 23/25 Brno-střed-Stránice

Popis položky

akryl, mýdlové bubliny s pigmenty, plátno

Rekordní současnost

Art Antiques  Rekordní současnost

1. Art Consulting 27. 11. 2014

Večerní aukce zaměřená výhradně na současné umění, kterou pod názvem Art Consulting Contemporary uspořádala aukční síň 1. Art Consulting ve spolupráci s galerií Prinz Prager, vynesla ve čtvrtek 27. listopadu 8,8 milionu korun (ceny jsou uváděny vč...

22. prosince 2014

Top 3 položky autora

Dokoupil Jiří Georg 1954
Bez názvu

Vyvolávací cena ???
Konečná cena ???

Dokoupil Jiří Georg 1954
Fiňuki tu

Vyvolávací cena ???
Konečná cena ???

Dokoupil Jiří Georg 1954
Bez názvu

Vyvolávací cena ???
Konečná cena ???