ART+, all about the art market
December 2019 1414 

Registration

Should you have any troubles with the registration, payment or login, please do not hesitate to contact us. We will be happy to help you:

Phone: + 420 222 352 570
E-mail: info@artplus.cz Consent with the General Trade Terms of the Art+ internet portal (General Trade Terms)

Informace a poučení o zpracování osobních údajů


 


Vážení uživatelé ART+,
na základě nově upravené legislativy a nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (GDPR) Vás nyní musíme požádat o souhlas s  jejich zpracováním. Z naší strany se nic nemění a stále Vám chceme poskytovat kvalitní obsah a dát Vám možnost od nás získávat cenné a relevantní informace. Potřebujeme však, abyste nám nejdříve poskytli svůj souhlas níže.Potvrzením tohoto formuláře poskytuji společnosti společnosti Ambit Media, a.s., Klicperova 604/8, 150 00 Praha, IČO: 27422160, DIČ: CZ27422160 (Dále jen Ambit Media, a.s.), coby správci osobních údajů, souhlas se zpracováním osobních údajů (jméno, e-mail, adresa, telefon, pracovní pozice), a to pro účely:


 

  • Realizace projektu ART+ (využívání služeb, webů, projektů a aplikací sdružených pod artplus.cz) – evidence v  databázi uživatelů
  • Poskytování důležitých informací o obsahu, novinkách a vybraných sdělení elektronickými prostředky
  • Poskytování obchodních a marketingových sdělení elektronickými prostředky


 

Dále souhlasím s tím, aby tato společnost zpracovávala další osobní údaje, které jí v budoucnu dobrovolně zpřístupním a poskytnu a s vyhodnocováním všech údajů, které ode mne společnost získá za účelem vytváření kvalitního obsahu. Beru na vědomí, že k osobním údajům budou mít kromě společnosti Ambit Media, a.s. přístup též třetí osoby (zpracovatelé), jejichž zpracování splňuje požadavky dle platných právních předpisů, a které zajišťuje náležitou ochranu Vašich práv. Souhlas uděluji na dobu 10 let od udělení, příp. do odvolání souhlasu. V případě, že již tyto ani žádné další materiály nebudu chtít dostávat, mohu svůj souhlas kdykoliv odvolat zasláním žádosti na e-mail odhlasit.artplus@ambitmedia.cz. Stačí jednoduše zaslat prázdnou zprávu s  předmětem obsahujícím název portálu a jméno uživatele. Například „Odvolání souhlasu pro artplus.cz – Marie Nováková“. 

Více informací včetně poučení o zpracování Vašich osobních údajů naleznete ZDE.

 

 

* Required items
Loading...