Červen 2019 1392

Galerie Kodl - Všechny související články

24. 07. 2018

Art+Antiques NG koupí studii ke Kupkovým Radostem

Galerie Kodl 27. 5. 2018

Komentáře Mezi neprodanými položkami květnové aukce Galerie Kodl figuruje i akvarelová studie Františka Kupky k obrazu Radosti. Ve skutečnosti bylo toto dílo z aukc... celý článek

21. 06. 2018

Třikrát Toyen, Filla, Foltýn, Brožík a taky Dalí

Top 10 prvního pololetí roku 2018

Top 10 Nejdražším dílem uplynulého pololetí se stala poválečná malba Toyen, která se na aukci Galerie Kodl prodala za 19,4 milionu korun. Do top 10 se dostaly je... celý článek

28. 05. 2018

Toyen za 19,5 milionu a rekordy pro Brožíka a Foltýna

Galerie Kodl 27. 5. 2018

Výsledky Nejdražší položkou nedělní aukce Galerie Kodl se stalo rozměrné plátno Toyen z roku 1957, které se prodalo za 19,44 milionu korun, což je druhá nejvyšší c... celý článek

26. 05. 2018

Kolik stojí raný Kalvoda?

Arthouse Hejtmánek 31. 5. 2018

Na trhu Do aukce míří velkoformátové, symbolistně secesní plátno jednoho ze žáků Mařákovy školy. S ambiciozní startovací cenou těsně pod milionem korun se pokusí ... celý článek

22. 05. 2018

Art+Antiques Brožíkovy Děti v lese

Výjimečný Brožík v nabídce Galerie Kodl

Na trhu Václav Brožík patří mezi stálice českých aukcí. Za více než milion korun již byly vydraženy více než dvě desítky Brožíkových děl a jen loni trhem prošlo d... celý článek

23. 04. 2018

Týden umění pro sběratele

Výběr z akcí věnovaných problematice trhu s uměním

Komentáře Ve dnech 23. až v 29. dubna se v Praze koná první ročník festivalu Týden umění. Více než tři desítky galerií zvou na stovku vernisáží, setkání s umělci, k... celý článek

20. 04. 2018

Obrazy Jana Zrzavého známé z aukcí i roky nevystavovaná díla

Zrzavý ze soukromých sbírek v Museu Kampa

Komentáře Museum Kampa hostí až do začátku července výstavu obrazů Jana Zrzavého ze soukromých sbírek. Kolekce několika desítek maleb a kreseb si neklade za cíl pře... celý článek

20. 03. 2018

Tradiční sběratelé se současného umění nebojí

Rozhovor s Matyášem Kodlem

Rozhovory Dvě loňské aukce Galerie Kodl dohromady vynesly rekordních 450 milionů korun a hned čtyři obrazy z její nabídky se umístily v top 10. Vedle toho se galeri... celý článek

Předchozí stránka  1  2  3  4  5 ... 19  Další stránka
Jít na stránku: