Letní dvojčíslo Art+Antiques

Prázdninové číslo Art+Antiques přináší hned tři obsáhlé pozvánky na důležité výstavy, které lze navštívit v Praze a Olomouci. Vojtěch Lahoda recenzuje výstavu Roky ve dnech, Eliška Fučíková představuje Hanse von Aachena a Karolina Jirkalová se zamýšlí nad fenoménem Sial. Hostem čísla je tentokrát autor grafické podoby časopisu Robert V. Novák.

na obálce > Mikuláš Medek: Imperialistická snídaně (Emila a mouchy) / 1952 / tempera, olej, plátno / 110 x 82 cm / soukromá sbírka

Obsah čísla:

05 úhel / Karel Thein: Ideální divák

07 depeše / Tereza Kozlová: Pompidou v Métách

08 zprávy

12 výstava / Vojtěch Lahoda: Roky ve dnech

20 výstava / Eliška Fučíková: Hans von Aachen

28 aukce

34 na trhu / Jan Skřivánek: František Matoušek

36 portfolio /Kateřina Černá: Jan Pfeiffer

38 rozhovor / Karolina Jirkalová, Jan Skřivánek: Robert V. Novák

48 téma / Silvie Šeborová: Negalerie

54 profil / Kateřina Černá: Olga Karlíková

58 staveniště

60 architektura / Karolina Jirkalová: Sial

66 architektura / Vendula Hnídková: Ve stínu Alvara Aalta

71 nové knihy

72 knižní recenze / Pavel Halík: Architektura zemí Koruny české

74 antiques / Lucie Zadražilová: Korzety a šněrovačky

80 zahraniční výstava / Terezie Nekvindová: Olafur Eliasson

83 manuál / Ondřej Chrobák: Nová tendence

85 recenze / Pavel Kappel: Linhart v Lounech

86 tipy a artmix

91 komiks / Tomáš Prokůpek: Danda Horáčková

93 letní čtení