Antikvity Praha

Vyšehradská 2 128 00 Praha 2 | www.antikvity.cz |

Statistiky

Počet prodaných děl
Počet neprodaných děl

Novinky a články

Především kvalitní nábytek

Především kvalitní nábytek

Nejdražší starožitnosti 1. pololetí

V prodeji starožitností se v uplynulém půlroce žádné převraty neudály, přesto jsou některé dosažené ceny velmi zajímavé. Výjimečný nábytek dlouhodobě patří k artefaktům s nejvyššími cenami v této kategorii, letošnímu pololetnímu top 10 starožitnos...

7. srpna 2018
Kokoschka kreslíř a sběratel

Kokoschka kreslíř a sběratel

Antikvity Praha 2. 12. 2017

Společnost Antikvity Praha bude na své sobotní aukci dražit mimořádnou kolekci uměleckých děl z majetku rodiny Oskara Kokoschky. Součástí souboru je i několik akvarelů, kreseb a grafik samotného Kokoschky.

1. prosince 2017
Obrazy i zbraně

Art Antiques  Obrazy i zbraně

Antikvity Praha 27. 5. 2017

Květnová aukce obrazů a starožitností společnosti Antikvity Praha vynesla 1,6 milionu korun. Nejdražší položkou aukce se stal žánrový výjev Po lovu od nizozemského malíře 19. století Petra van Schendela.

31. července 2017