Mezi neprodanými položkami květnové aukce Galerie Kodl figuruje i akvarelová studie Františka Kupky k obrazu Radosti. Ve skutečnosti bylo toto dílo z aukce staženo, neboť o něj projevila zájem Národní galerie a stát uplatnil své předkupní právo. K...
24. července 2018Jarní aukce Galerie Kodl v neděli 28. května zaznamenala tržbu přes 251 milionů korun. To je dosud nejvyšší částka v celé české aukční historii.
31. července 2017Nedělní aukce Galerie Kodl výrazně přepsala dosavadní aukční maximum Toyen. Její rozměrné plátno Šero v pralese z konce 20. let se prodalo za vynikajících 36 milionů korun včetně provize. Nad 10 milionů korun bylo vydraženo ještě několik dalších...
28. května 2017