Adolf Loos Apartment and Gallery 28. 4. 2019
Hned dva obrazy se na nedělní aukci společnosti Adolf Loos Apartment and Gallery přiblížily hranici 10 milionů korun. Krajina se stébly od Josefa Šímy z roku 1930 a rozměrné Zátiší hazardního hráče od Bernarda Buffeta se shodně prodaly za 9,68 mil...
29. dubna 2019Adolf Loos Apartment and Gallery 28. 4. 2019
Jednou z milionových položek nedělní aukce společnosti Adolf Loos Apartment and Gallery je akvarel Jindřicha Štyrského Červenec. V rozmezí dvanácti měsíců jde už o třetí Štyrského akvarel z přelomu 20. a 30. let. Dvě loni dražené práce se prodaly...
25. dubna 2019Adolf Loos Apartment and Gallery 28. 4. 2019
Součástí dubnové aukce Adolf Loos Apartment and Gallery bude mimo jiné několik pozoruhodných obrazů a kreseb Jana Zrzavého, jimž dodává na atraktivitě jejich provenience. Pocházejí ze sbírky slavného klavíristy a pedagoga Emila Gilelse, který v 50...
15. dubna 2019