ART+, vše o trhu s uměním
Říjen 2022 1821 

Aukce v době stavu nouze

Nedělní aukce proběhnou v upraveném režimu

Nouzový stav a omezení týkající se shromažďování mají dopad i na aukce konané o nadcházejícím víkendu. Aukce společností 1. Art Consulting a Sýpka se uskuteční v plánovaném termínu, dražit však bude možné jen prostřednictvím limitů, po telefonu nebo on-line.

Z předaukční výstavy v Topičově salonu
Z předaukční výstavy v Topičově salonu

 

 

Společnost 1. Art Consulting v pátek ráno emailem informovala, že nedělní aukce se budou moci osobně zúčastnit jen předem registrovaní dražitelé a to do maximálního počtu 30 lidí. Po uzavírce většiny obchodů v noci z pátka na sobotu, společnost na svých webových stránkách uvádí, že aukce se bude možné zúčastnit pouze telefonicky, on-line nebo zadáním pevného limitu.  

Omezení se dotkla i předaukční výstavy v Topičově salonu, která byla od pátku přístupná jen po předchozí domluvě formou individuální prohlídky. Aukční tip na díla Jiřího Hilmara a Alberta Biasiho (zde). 

Aukční síň Sýpka v pátek informovala, že zavádí stejná opatření, a případné zájemce vyzývala, aby společnost kontaktovali telefonicky nebo emailem. Samotná aukce se místo původně avizovaného paláce Žofín uskuteční v prostorách Galerie U Betlémské kaple, kde se koná také předaukční výstava. Aukční tip na obrazy Jitky a Květy Válové (zde). 

 

 

Sdílet na Facebooku  Vytisknout 

Loading...