Prosinec 2022 1813

European Arts - Všechny související články

23. 11. 2022

Toyen nakonec za třicet pět milionů

European Arts 20. 11. 2022

Výsledky Aukce European Arts v neděli 20. listopadu přinesla celkem 22 milionových děl. Na nejvyšší částku, bezmála 35 milionů korun, vystoupalo poválečné plátno T... celý článek

07. 07. 2022

Aukční trh má za sebou rekordní první pololetí

Výsledky trhu za první pololetí 2022

Komentáře Tuzemské aukční síně zaznamenaly letos nejvyšší obrat za první pololetí. Padl nový rekord za jedno dílo. Sběratelé zvedli v aukcích ceny nejvíce v histori... celý článek

24. 05. 2022

Raná i poválečná moderna za miliony

European Arts 22. 5. 2022

Výsledky Jen osm procent položek nenašlo nové majitele či majitelky na nedělní sálové aukci v Obecním domě, pořádané společností European Arts. Celkový obrat činil... celý článek

20. 05. 2022

Fillovi Šachisté na tahu

European Arts 22. 5. 2022

Na trhu Jarní sezonu zahájila pražská aukční síň European Arts již v březnu live streamem z „distanční“ dražby. V neděli 22. května se k možnostem přihazovat on-l... celý článek

24. 11. 2021

Rekordní Wachsman i Reynek

European Arts 21. 11. 2021

Výsledky Nedělní aukce společnosti European Arts přinesla kromě desetimilionového aukčního rekordu Aloise Wachsmana také další autorská maxima. Celková prodejní ús... celý článek

17. 11. 2021

Rekordní Wachsman?

European Arts 21. 11. 2021

Na trhu Nejdražší položkou nedělní aukce společnosti European Arts je reprezentativní olej Aloise Wachsmana Figura (Hlava), který bude startovat na 7 milionech ko... celý článek

16. 11. 2021

Preissig v kresbě, malbě i typografii

European Arts 21. 11. 2021, Galerie Kodl a Art Invest 28. 11. 2021

Na trhu S Vojtěchem Preissigem si spojujeme velmi kvalitní, inovativní a především multižánrové grafické dílo první třech dekád 20. století. V rámci nadcházejícíc... celý článek

24. 05. 2021

Piskač za 15 milionů a další úspěchy

European Arts 23. 5. 2021

Výsledky Obraz Bedřicha Piskače Dívka v černých šatech se na nedělní aukci European Arts prodal za 15 milionů korun. Dosažená cena je více než šestinásobkem malířo... celý článek

1  2  3  4  5 ... 17  Další stránka
Jít na stránku: